Obóz "Poświęceni Panu 2017"
Zapraszamy serdecznie na niezwykły czas spotkania z Bogiem podczas dorocznego obozu letniego Fundacji.

To czas kiedy Bóg dotyka serc, objawia swoją ogromną miłość, przemienia ducha i daje siłę i łaskę by z odwagą żyć ewangelią.
To czas inspirującego głoszenia Słowa Bożego, posługi w mocy Ducha Świętego oraz uwielbienia pełnego chwały i bożej obecności.
W tej atmosferze każdego roku Pan Bóg dotyka serca, mówi, uzdrawia i umacnia.
To również czas odpoczynku, dobrej zabawy i wspólnych rozmów. W tym roku spotykamy się już po raz siódmy! Bardzo chcemy abyś był z nami!
Zabierz rodzinę, zaproś znajomych, szykuj się na niezapomniane chwile.

Co będzie się działo?
W programie między innymi:
  • Całonocna Góra Modlitwy 24/7
  • Ścieżka Dzieci 3-5
  • Ścieżka Dzieci 6-12
  • Ścieżka Młodzi 13-17
  • Warsztaty Prorocze
  • Warsztaty Posługi w Mocy Ducha
  • Warsztaty dla mężczyzn i kobiet

Czego się spodziewać na Obozie?
Grupy ok. 250 chrześcijan, w tym wielu rodzin. Czasu radosnego uwielbienia. Wielu konferencji, prowadzonych równolegle, dotyczących tematów znaków i cudów, które towarzyszą obecności Króla, budowania głębokiej relacji z Nim, a także tego co mówi Duch do Kościoła. Będą też ścieżki i warsztaty w różnych grupach wiekowych (3-5 lat, 6-12 lat, 13-17 lat i 18+). Czasu na osobistą modlitwę, a także posługę oraz mega wieczorów chwały w obecności Króla!

Będzie także możliwość spędzenia kilku popołudniowych godzin każdego dnia w gronie rodziny i przyjaciół nad jeziorem Marózek lub w pięknym lesie.
Obóz to czas stawiania Bogu pytań i znajdowania na nie odpowiedzi w Bożym Słowie.

Zapraszamy!

Będzie jeszcze kilka warsztatowo-ścieżkowych niespodzianek!