Góra Modlitwy: Oaza w mieście
Zapraszamy na comiesięczną Górę Modlitwy - dzień poświęcenia się Bogu w poście i modlitwie.
Przez cały dzień uwielbiać będziemy Boga, cieszyć się Jego chwałą i Obecnością!

O godzinie 15:00 nasi Goście z Niemiec poprowadzą uwielbienie w języku niemieckim a następnie chcemy się wstawiać za naszych zachodnich sąsiadów prosząc Boga o przebudzenie i błogosławieństwo Boże dla tego kraju.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbienia, medytacji Słowa Bożego, wstawiennictwa, jak również do skorzystania z posługi proroczej i na Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie!

O górze modlitwy…
W swojej Ewangelii Łukasz wspomniał o modlitwie, jako celu wejścia na górę: "Jezus wyszedł na górę, aby się modlić" - i w jej kontekście relacjonuje wydarzenie, którego świadkami są trzej uczniowie: "Gdy się modlił, wygląd Jego twarzy się odmienił, a Jego odzienie stało się lśniąco białe." (Łk 9:28-35).
Przemienienie jest wydarzeniem modlitwy; widzialne staje się to, co dokonuje się w rozmowie Jezusa z Ojcem: wewnętrzne przenikanie Jego bytu przez Boga, które staje się czystym światłem. (Benedykt XVI, Jezus z Nazaretu)

Ale góra ma jeszcze inny wymiar, na który chcemy także zwrócić uwagę: jest to miejsce radosnego przeżywania Jego Obecności na modlitwie, bo Jego Dom ma być Domem Modlitwy dla wszystkich narodów. (Iz 56:6-7)

Zapraszamy więc na Górę Modlitwy - miejsce, w którym możesz doznać osobistej przemiany przez przebywanie w Jego Obecności, radować się Jego chwałą, śpiewając i słuchając Jego Słowa i wołając do Niego za innych.

Jak się możesz dołączyć?
  • Każdy może się włączyć w modlitwę - jest to proste i wymaga jedynie znajomości Słowa Bożego
  • Jeżeli jesteś muzykiem, przynieś swój instrument a włączymy Cię w zespół
  • Jeżeli umiesz śpiewać, przyjdź - włączymy Cię do zespołu śpiewaków