Konferencja "Nechaj zstąpi Twój Duch i odnowi oblicze tej ziemi"

Warszawskim Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 14/16,

14-15 październik 2011

KOSZT KONFERENCJI
  • 29,00 PLN - Rejestracja i wpłata do dnia 19.09.2011
  • 39,00 PLN - Rejestracja i wpłata do dnia 3.10.2011
  • 49,00 PLN - Rejestracja i wpłata do dnia 14.10.2011
  • 60,00 PLN - W dniu konferencji.
  • Dla grup powyżej 10 osób - cena specjalna: 25,00 PLN/osobę (prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny)

*ilość miejsc ograniczona

Wpłatę proszę przesłać na konto:
koniecznie z dopiskiem: "Konferencja Warszawa".

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do sprawnego podjęcia decyzji w kwestii uczestnictwa w konferencji.

TANIE NOCLEGI (od 35/noc)
Organizatorzy konferencji nie pośredniczą w załatwianiu bazy noclegowej dla jej uczestników, ale wychodząc naprzeciw potrzebom osób, którzy będą zmuszeni z nich skorzystać, podajemy listę tanich hoteli w Warszawie.

Najbliższy hostel (900 m): Hostel Mar-Gran

Serdecznie zapraszamy na kolejną, ekumeniczną konferencję z udziałem mówców zarówno ze strony katolickiej jak i protestanckiej.

Dwóch mówców z niezwykłą pasją do modlitwy, osoby Ducha Świętego, który jest Panem, Ożywicielem a także Odnowicielem Kościoła.

Ks. PETER HOCKEN - Blisko 80 letni ks. Peter Hocken jest świadkiem działania Ducha Świętego który wzbudza modlitwę, odnawia Kościół i czyni nową Piędziesiątnicę. Podróżuje po całym świecie i składa świadectwo o tym co Pan czyni dziś.

DANIEL LIM - człowiek wielki pasji i serca. Dyr. Domu Modlitwy IHOP w którym modlitwa i uwielbienie trwa nieprzerwanie 12 lat od 19 września 1999 roku (przekaz na żywo)

Pragniemy aby czas tego spotkania upłynął pod znakiem jedności i gromadzenia się wokół Jezusa Chrystusa, który jest Panem Kościoła, tym który powołuje NAS wszystkich na nowo do powrotu do miejsca "Wieczernika" aby otrzymać "moc Ducha Świętego i stać się Jego świadkami"

PROFIL KONFERENCJI
Głównymi tematami nauczań podczas konferencji będą:
  • Powrót do "Wieczernika", czyli do miejsca oczekiwania na modlitwie na Boże poruszenie,
  • Ruch modlitewny jako zarzewie odnowy całego Kościoła
  • Jak modlitwa w historii Kościoła wpłynęła na ewangelizację
  • Przygotowanie drogi dla nowej ewangelizacji przez modlitwę dniem i nocą
  • Ruch modlitewny, wylanie Ducha Świętego i Izrael jako znaki czasu w przededniu Powrotu Pana

10:00-21:00
10:00-21:00
10:00-14:00Uwielbienie oraz Sesje Wykładowe10:00-14:00Uwielbienie oraz Sesje Wykładowe
14:00-16:00Przerwa Obiadowa/Uwielbienie14:00-16:00Przerwa Obiadowa/Uwielbienie
16:00-21:00Sesje Wykładowe, Uwielbienie i Posługa16:00-21:00Sesje Wykładowe, Uwielbienie i Posługa

NAUCZYCIELE

Daniel Lim obecnie pełni funkcję dyrektora Bazy Misyjnej Międzynarodowego Domu Modlitwy (IHOP).
Daniel Lim jest proroczym nauczycielem i liderem z apostolskim namaszczeniem, Pan Bóg użył go do budowania relacji między IHOP a innymi narodami.

W roku 2007 Daniel ze strony IHOP otworzył możliwość zorganizowania Programu dla Polski w Kansas City (program w pełni tłumaczony na język polski - więcej informacji na www.onethingpopolsku.pl). Program jest kontynuowany co roku w dniach 1-10 listopada.

Zanim Daniel Lim objął tę funkcję w Kansas City, służył jako pastor i misjonarz w południowo-wschodniej Azji, poświęcając się szczególnie ewangelizacji, zakładaniu kościołów i dziełom miłosierdzia. Daniel głosi i naucza na konferencjach, w kościołach, w seminariach i na uniwersytetach w różnych krajach. Jest żonaty, jego żona Levi Lim również służy w zespole liderów Bazy Misyjnej IHOP. Pan dał im dwoje dzieci - Samuela i Emmanuelę Lim. Emmanuela odeszła do Pana w 2008, kiedy posługiwali jako misjonarze w Birmie.

Ks. Peter Hocken - teolog i historyk Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i ruchu zielonoświątkowego.

Szczególnym powołaniem ks. Petera jest przybliżanie katolikom tradycji ewangelikalnej. W swojej posłudze wskazuje on przede wszystkim na duchowe zasady ekumenii, które Sobór Watykański II opisuje jako duszę całego ruchu ekumenicznego.

W Polsce ks. Peter Hocken jest znany jako mówca konferencji i seminariów organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie "En Christo" oraz z książek własnego autorstwa, które ukazały się nakładem wydawnictwa Emmanuel z Katowic: "Przecieranie nowych dróg", "Wielki plan Boga" oraz "Kościół, który nadchodzi".

Wychowany w tradycji anglikańskiej, przeszedł w wieku 22 lat do kościoła katolickiego. W 1964 r. wyświęcony został na kapłana diecezji Northampton, a od 1971 r. zaangażowany w odnowę charyzmatyczną. W latach 1976 – 1996 opuścił Anglię i dołączył do wspólnoty Mother of God, Gaithersburg, Maryland USA. W 1984 r. otrzymał tytuł doktora Uniwersytetu w Birmingham za badania nad historią odnowy charyzmatycznej, a w latach 1988-1997 był sekretarzem wykonawczym Society for Pentecostal Studies. Po powrocie do Anglii (1997-2001) został kapelanem Biskupa Northampton. Obecnie rezyduje w Wiedniu.