Sala Wrocław24
ul. Kanonia 11
Od: 21.05.2016 godzina 10:00
Do: 21.05.2016 godzina 18:00
Konferencja modlitewna "Wstawiennictwo za Izrael"
Kochani,

Apostoł Paweł poucza nas o Narodzie wybranym:

Jeżeli zaś ich upadek przyniósł bogactwo światu, a ich pomniejszenie - wzbogacenie poganom,
to o ileż więcej przyniesie ich zebranie się w całości!
jeżeli ich odrzucenie przyniosło światu pojednanie, to czymże będzie ich przyjęcie,
jeżeli nie powstaniem ze śmierci do życia?
(Rz 11:12,15)

Wobec tego ważne jest zdać sobie sprawę, że modlitwa za Izrael - naszego Starszego Brata jest nie tylko naszym obowiązkiem!
Modlitwa ta leży w naszym wspólnym interesie, bo im szybciej Izrael powróci do Pana, tym szybciej powstaniemy ze śmierci do życia!
Chcemy więc poświęcić całą sobotę na modlitwę i wołanie do Boga właśnie za Izrael - aby nawrócił się do Boga i rozpoznał Mesjasza.

Dołącz do nas!

Nie milczmy, ale dniem i noca wołajmy do Boga bez wytchnienia i nie dajmy Mu spokoju
dopóki nie uczyni Jeruzalem przedmiotem chwalby na ziemi!
(Iz 62:6-7)

Naszym gościem specjalnym będzie Marianna z Izraela, która wygłosi nauczanie oraz podzieli się aktualnymi informacjami ze swojej Ojczyzny.
Na sesji 12:00-14:00 zapraszamy chętnych do skorzystania z posługi proroczej ku zachęcie, zbudowaniu i pociesze - zapisz się tutaj
CzasNazwaProwadzącyOpis
10:00 - 11:00UwielbienieRobert GrzegorowskiAby Bóg zwrócił Swoje Oblicze ku Izraelowi
11:00 - 12:00Nauczanie "Ukryte Oblicze"Marianna GolSesja 1: Nauczanie naszego gościa
12:00 - 14:00Adoracja i posługa proroczaMarcin WideraAdoracja Tego, który zasiądzie na twonie w Jeruzalem
14:00 - 15:00Relacja z IzraelaMarianna GolO co się modlić za Izrael
15:00 - 16:00Wstawiennictwo za IzraelTomasz KłosińskiModlitwa o pokój dla Jeruzalem
16:00 - 17:00Eucharystaks. Maciej MałygaEucharysta za Izrael - Kościół św. Idziego
Zaproszeni Goście
Marianna Gol
Dorastała w Petersburgu w Rosji, gdzie w 1991 roku stała się wyznawcą Jeszui. W roku 1992 Pan wezwał ją do pełnoetatowej posługi dla różnych grup i organizacji chrześcijańskich. W 1997 przeprowadziła się na stałe do Izrael, ze względu na swe pochodzenie. Przez 10 lat mieszkała w nadmorskim mieście Netanja, gdzie w lokalnym, mesjanistyczny zgromadzeniu służyła Panu. W 2007 roku Pan wezwał ją do opuszczenia Netanji i przeprowadzki na pustynię Negew na południu Izraela. W grudniu 2007 roku przeniosła się do Omer (małe miasto 10 km na północ od Beer Sheva) gdzie dołączyła do małej społeczności wierzących w Jeszuę.

Głównym powołaniem wspólnoty jest uwielbienie i wstawiennictwo, chociaż wszyscy jej członkowie są zaangażowani w różne posługi zarówno lokalne jak i międzynarodowe.

Od 1999 roku Marianna jest zaangażowana w międzynarodową ekumeniczną grupę młodych ludzi koncentrujących się na wszystkich formach przygotowanie do drugiego przyjścia Jezusa. Grupa ta prowadzona jest i związana z księdzem Peterem Hockenem i nosi nazwę Maranatha Family.

Pan dał jej trojakie brzemię:
  1. Posługa w uwielbieniu, modlitwie i wstawiennictwie
  2. Wyposażanie Ciała Chrystusa na czas wielkiego żniwa
  3. Docieranie do biednych z zaproszeniem na nadchodzącą ucztę Baranka
W 2004 roku rozpoczęła własną posługę pod nazwą "Streams on the desert" (Strumienie na pustyni) skierowaną głównie na pomocy rozbitym rodzinom wychowującym dzieci. Główne obszary działania tej organizacji:
  • Adopcja rodziny - łączenie darczyńców z rodzinami w celu zapewnienia doraźnej pomocy finansowej
  • Posługa modlitwa - modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne
  • Wsparcie duchowe - konferencje, nauczania, uczniostwo
  • Pomoc administracyjna - reprezentacja rodzin w instytucjach rządowych itd.
  • Program dla dzieci - organizowanie obozów, wyjazdów, spotkań
  • Wsparcie edukacyjne - szukanie finansowego wsparcie na edukację dzieci
  • Wsparcie biznesowe - pomoc samotnym matkom w rozpoczynaniu i prowadzeniu własnego biznesu
  • Projekty socjalne - pomoc uchodźcą i innym zagrożonym grupom społecznym