Konferencja "Moc Fascynacji Jezusem"

Inicjatywa Missio, Gliwice24, Katowice24, Zabrze24 i Fundacja 24/7
wspólnie zapraszają na konferencję modlitewną

MIEJSCE OBOZU
Centrum Edukacyjne Jana Pawła II
Gliwice,

TERMIN
23.06.2012: 8:00-20:00

KOSZT KONFERENCJI
  • 20,00 PLN

Konto:
Stefan Mitas
ul. Piłsudskiego 1/5
Gliwice
z dopiskiem: "Konferencja Jeff- <imię i nazwisko>"

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do sprawnego podjęcia decyzji w kwestii uczestnictwa w konferencji.

REJESTRACJA
Rejestracja odbywa się tylko drogą internetową poprzez wypełnienie formularza dostępnego po kliknięciu przycisku "Rejestracja".

PROFIL
Serdecznie zapraszamy na jednodniową konferencję modlitewną, której celem jest rozpalenie w nas fascynacji osobą Jezusa Chrystusa - naszego Pana.

W ostatnim czasie wiele czasu poświęcamy na rozważaniu Słowa Bożego opisującego nam naszego Pana i im więcej to czynimy, tym bardziej fascynująca staje się dla nas Jego postać.

On, który jest bogiem z Boga, światłością ze światłości, zrodzony a nie stworzony, współistotny Ojcu...
On, który jest najpiękniejszym z Synów ludzkich, na którego wargach rozlana jest słodycz - słodycz Jego Słowa, które ma moc związywać, uwalniać i zbawiać.

To On objawił nam Boga niewidzialnego, którego nikt nigdy nie widział, w Jego obliczu widzimy oblicze samego Boga!

On, dla którego i przez którego wszystko powstało, bez którego nic by się nie stało z tego, co istnieje.

On, który uniżył samego siebie, stawszy się Sługo pokornym, który nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem - Baranek bez skazy.

Ale też On, który jest Lwem z rodu Judy, który przyjdzie w chwale sądzić żywych i umarłych, którego królestwu nie będzie końca, który sprawiedliwie będzie sądził i walczył!

Jakże słusznie Go miłujemy!

TEMATY NAUCZAŃ
Wszystkie nauczania dotyczyć będą osoby Jezusa i relacji jaką powinniśmy mieć z Nim.

Jeff Eggers od ponad 30 lat służy Panu, w tym kilkanaście lat jako pastor.

Przez ostatnie pięć lat służy w Międzynarodowym Domu Modlitwy (IHOP) jako nauczyciel w Forunner Ministry School, jak i mówca na seminariach i konferencjach.

Aktualnie w bazie Misyjnej jest liderem Zespołów Proroczych i Zespołów Uzdrowienia. Nadzoruje również szkolenie w tych dziedzinach.

Wspiera również wzrost daru proroctwa i rozwój jego ekspresji wj IHOP i w Szkole Służby.

Jeff jest bardzo cenionym mówcą zapraszanym przez Kościoły i Wspólnoty na całym świecie.

Do Polski przyjeżdża regularnie od 4 lat.

ROZKŁAD DNIA
08.00 - 10.00Modlitwa
10.00 - 12:00Sesja 1
12:00 - 14:00Modlitwa
14:00 - 16:00Sesja 2
16:00 - 18:00Modlitwa
18:00 - 20:00Sesja 3/posługa

INTERNATIONAL HOUSE OF PRAYER (IHOP)

19 września 1999 rozpoczęło się w Kansas City, kontynuowane po dziś dzień, nieustanne wstawiennictwo połączone z uwielbieniem na żywo, trwające nieprzerwanie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Założycielem i głównym liderem organizacji jest Mike Bickle, pod którego przywództwem IHOP przygotowuje i wyposaża misjonarzy jako poświęconych wstawienników, śpiewaków i ewangelistów. IHOP jest domem dla około 500 osób zatrudnionych na cały lub częściowy etat oraz 250 studentów Forerunner School of Ministy (FSM).
Baza Misyjna IHOP koncentruje swe powołanie wokół:
  • Modlitwy wstawienniczej, uwielbieniu, modlitwy o uzdrowienie i proroctw,
  • Postu – rozłożonym na 365 dni w roku,
  • Wielkiego Posłannictwa – proklamowanie Jezusa wśród narodów.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ihop.org
.