Warsztaty uwielbienia Harp & Bowl

Koszt:
Darmowe
Zapraszamy wszystkich chętnych na
warsztaty uwielbienia Harp & Bowl.

Celem warsztatów jest przygotowanie ludzi do modlitwy, śpiewu i gry zgodnej z tym modelem.

Warsztaty nie są tylko dla muzyków i śpiewaków, ale także dla ludzi, którzy chcą się modlić adoracyjnie i wstawienniczo.

Wierzymy, że czeka nas w przyszłym roku ogromna zmiana związana z uruchomieniem modlitwy codziennej. W związku z tym, chcemy się do tego przygotować poprzez między innymi te warsztaty.

W planie:
- nauczanie o znaczeniu ruchu modlitewnego w dzisiejszym Kościele a także o istocie uwielbienia
- nauka modelu Harp & Bowl
- nauka modlitw apostolskich
- nauka adoracji
- wspólne rozważanie słowa Bożego w celu nauki modlitwy opartej o dany fragment

Model Harp & Bowl został opracowany w IHOP na potrzeby modlitwy 24/7 i wierzymy, że jest dobry do stosowania wszędzie tam, gdzie ludzie chcą modlić się dniem i nocą.

Warsztaty są bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja na nie z powodów organizacyjnych!