Obóz "Poświęceni Panu 2016"
Niezwykłe dni u stóp Jezusa
Zapraszamy wszystkich na 6 niezwykłych dni na obozie w miejscowości Marózek koło Olsztynka. Ten szczególny czas chcemy spędzić wspólnie na modlitwie, nauczaniu i przeżywaniu Wspólnoty ludzi wierzących.

POŚWIĘCENI 2016 - it's time for signs and wonders
Na obozie :POŚWIĘCENI PANU 2016" spotykamy się już po raz szósty!
Kochani - wierzymy, że to jest czas na znaki i cuda Jego obecności. Gdy On jest sam pośród nas, Jego Królestwo jest pośród nas a wraz z Nim znaki Jego obecności. Szukasz miejsca doświadczania Boga we wspólnocie wierzących? Pragniesz więcej Boga żywego w swoim życiu? Poznawać bardziej i głębiej Jego serce i plan jaki Stwórca ma dla swego stworzenia? To zaproszenie jest właśnie dla Ciebie!

Wejdźmy na Jego świętą górę i przystąpmy do ołtarza Bożego,
do Boga, który jest naszym weselem! (Ps 43:3)Obóz to czas stawiania Bogu pytań i znajdowania na nie odpowiedzi w Bożym Słowie. Zapraszamy!

Pamiętacie Wiatraki 2015? Ile wtedy się działo! Jak bardzo Bóg dotykał naszych serc. Wielu z Was zapowiadało, że zaprosi na kolejny Obóz swoich znajomych.

Zatem już wiemy, że Wiatraki 2016 pobiją rekord pod względem liczby uczestników.

W związku z tym, zebraliśmy dla Was dodatkowe opcje zakwaterowania w różnych standardach w okolicznych ośrodkach.

W wypadku braku miejsc w domkach/hotelu na terenie ośrodka Wiatraki, można skorzystać z pola namiotowego - opcja przy rejestracji Pole Namiotowe.

Istnieje również możliwość skorzystania z opcji zakwaterowania i wyżywienia we własnym zakresie - wtedy przy rejestracji wybieracie opcję Tylko Program.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Was listę niektórych miejsc noclegowych w pobliskich miejscowościach. Nie chcemy, by ilość miejsc w ośrodku była przeszkodą do uczestnictwa w Obozie!

Oto lista:

Marózek http://agroturystyka-zakrzewscy.pl/ tel. 89 519 90 27 - ok. 5-10 minut samochodem
Marózek http://www.wioskafilmowa.com.pl/ - tel. 604 222 972 - ok. 5-10 minut samochodem
Selwa http://www.selwa.pl/ tel. 696 585 651 - ok. 5-10 minut samochodem
Swaderki kwatery prywatne tel. 517 113 778 - ok. 5-10 minut samochodem

Mierki http://www.kolatek.pl/page,0,0,glowna.html - ok. 20 minut samochodem
Waszeta (Kołatek) http://www.waszeta.pl/index.php - ok. 20 minut samochodem
Kołatek http://www.kormoranmierki.pl/ - ok. 20 minut samochodem
Świerkocin http://www.swierkocin.com/cennik.html - ok. 20 minut samochodem
Nowa Kaletka http://www.gim.pl/ - ok. 20 minut samochodem
Czego się spodziewać na Obozie?
Grupy ok. 250 chrześcijan, w tym wielu rodzin. Czasu radosnego uwielbienia. Wielu konferencji, prowadzonych równolegle, dotyczących tematów znaków i cudów, które towarzyszą obecności Króla, budowania głębokiej relacji z Nim, a także tego co mówi Duch do Kościołą. Będą też ścieżki i warsztaty w różnych grupach wiekowych (3-5 lat, 6-12 lat, 13-17 lat i 18+). Czasu na osobistą modlitwę, a także posługę. Oraz mega wieczorów chwały w obecności Króla!

Będzie także możliwość spędzenia kilku popołudniowych godzin każdego dnia w gronie rodziny i przyjaciół nad jeziorem Marózek lub w pięknym lesie.

Obóz to czas stawiania Bogu pytań i znajdowania na nie odpowiedzi w Bożym Słowie. Zapraszamy!

Co będzie się działo?
  • Ks. Peter Hocken - wybitny teolog opowie co dziś mówi Duch do Kościoła i jak na naszych oczach wypełnia się zapowiedziany przez Boga plan a Jeff Eggers będzie się dzielił tym, jak Pan Bóg działa dziś wśród znaków i cudów, oraz posługiwał proroczo.
  • Czas dla dzieci –Lenny LaGuardia podczas zajęć przybliży dzieciom osobę Ducha Świętego, danego dzieciom w ten sam sposób jak dorosłym. Armia Dzieci poprowadzi najmłodszych w poznaniu obietnic Boga zawartych w Piśmie Świętym.
  • Czas dla małżeństw – Jeff Eggers, Lenny LaGuardia i inni podzielą się słowem i doświadczeniem życia małżeńskiego w wierności Bogu.
  • Czas dla nastolatków i młodzieży – ekipa młodzieży wraz z s. Mary Paul poprowadzi zupełnie oddzielną ścieżkę dla nastolatków, by zarazić ich pasją dla Jezusa!
  • Czas dla kobiet –Dorota Wolska, Ania Saj, Marysia Kastyak, Marta Bogucka opowiedzą o swoim doświadczeniu kobiecości, różnych sezonach życia i podążaniu za Panem w swoim powołaniu.
  • Czas dla mężczyzn – męskie sprawy w męskim gronie: o. Roman Groszewski SJ, Jeff Eggers, Lenny LaGuardia podzielą się tym, do czego dzisiaj Bóg wzywa mężczyzn.
  • Nie zabraknie też czasu warsztatów min. o sferze proroczej, rozeznawniu w życiu osobistym, oraz oczywiście o uwielbieniu (Christiane Hammer, o.Roman, Jeff)

Będzie jeszcze kilka warsztatowo-ścieżkowych niespodzianek :)
Wrocław24Fundacja24/7Fundacja24/7PolishStreetGoogle