Góra Modlitwy: Dzień Słuchania Boga
Czy podzielasz pragnienie syna Koracha, który wyznał:

Chciałbym słuchać tego, co mówi Pan Bóg… (Ps 85:9)


My tak, dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnego słuchania i medytowania Słowa Bożego, również na posłudze proroczej!

Jego Słowo ZAWSZE wykonuje to, co On zamierzył - my chcemy je wymawiać i wyśpiewywać, aby wykonało w słuchaczach zamysł Pana i powróciło do Niego!

Czy wiesz, że Bóg kocha Swoje Słowo?

Przyjdź, usłysz, co dziś mówi Bóg do Ciebie, do Kościoła i świata, a wtedy wypowisz swoje MARANATHA.!

O górze modlitwy…
W swojej Ewangelii Łukasz wspomniał o modlitwie, jako celu wejścia na górę: "Jezus wyszedł na górę, aby się modlić" - i w jej kontekście relacjonuje wydarzenie, którego świadkami są trzej uczniowie: "Gdy się modlił, wygląd Jego twarzy się odmienił, a Jego odzienie stało się lśniąco białe." (Łk 9:28-35).
Przemienienie jest wydarzeniem modlitwy; widzialne staje się to, co dokonuje się w rozmowie Jezusa z Ojcem: wewnętrzne przenikanie Jego bytu przez Boga, które staje się czystym światłem. (Benedykt XVI, Jezus z Nazaretu)

Ale góra ma jeszcze inny wymiar, na który chcemy także zwrócić uwagę: jest to miejsce radosnego przeżywania Jego Obecności na modlitwie, bo Jego Dom ma być Domem Modlitwy dla wszystkich narodów. (Iz 56:6-7)

Zapraszamy więc na Górę Modlitwy - miejsce, w którym możesz doznać osobistej przemiany przez przebywanie w Jego Obecności, radować się Jego chwałą, śpiewając i słuchając Jego Słowa i wołając do Niego za innych.

Jak się możesz dołączyć?
  • Każdy może się włączyć w modlitwę - jest to proste i wymaga jedynie znajomości Słowa Bożego
  • Jeżeli jesteś muzykiem, przynieś swój instrument a włączymy Cię w zespół
  • Jeżeli umiesz śpiewać, przyjdź - włączymy Cię do zespołu śpiewaków
  • Jeżeli chcesz się tylko modlić wstawienniczo, przyjdź i wypowiedz swoją modlitwę aby inni mogli Cię w niej poprzeć i powiedzieć swoje Amen
  • Jeżeli chcesz tylko posiedzieć i posłuchać - i dla Ciebie jest miejsce

Na wszystkich sesjach od 10:00 do 18:00 (z wyjątkiem sesji 15:00-16:00) zapraszamy chętnych do skorzystania z posługi proroczej ku zachęcie, zbudowaniu i pociesze - zapisz się tutaj
Wrocław24Fundacja24/7Fundacja24/7PolishStreetGoogle