DOM MODLITWY
WROCŁAW 24/7
Jak się możesz przyłączyć do wspólnej modlitwy?
Naszym celem jest wypełnienie na nowo kościołów modlitwą dniem i nocą: adoracją Boga wstawiennictwem zza potrzebujących.
I to nie cichą modlitwą w samotności, ale zorganizowaną, radosną modlitwą - przeżywaniem Bożej Obecności, bo przecież On obiecał, że przyprowadzi nas na Swoją Świętą Górę, gdzie będzie radość i wesele!

Święty Jakub uczy nas, że wiele może wytrwała modlitwa sprawiedliwego (Jk 5:16) - pomyśl, ile może nieustanna modlitwa całej grupy ludzi.
Czy nie sprowadzi Bożego błogosławieństwa i nie zmieni oblicza tej ziemi i naszego miasta i kościoła?
Muzycy i śpiewacy
Wszystko, co robimy robimy wspólnie, przy muzyce i śpiewie.

Jeżeli więc jesteś muzykiem albo śpiewakiem, możesz przyjść i dołączyć do naszych zespołów, aby muzyka i śpiew był jeszcze doskonalszy i pełniejszy - Twój głos i gra się liczy!
Nasze zespoły składają się zazwyczaj z kilku muzyków i kilku śpiewaków, ale jeżeli będzie nas więcej, to możemy w krótkim czasie zwiększyć ilość godzin modlitwy i w ten sposób pobłogosławić całe miasto!
Wstawiennicy
Jeżeli nie śpiewasz ani nie grasz, to znaczy, że możesz się modlić - dołącz zatem do grupy tych osób, które modlą się wstawienniczo.
Każdego dnia modlimy się o coś innego - znajdziesz na pewno miejsce dla siebie, aby swoją intencję przedstawić Bogu i złożyć ją na Jego ołtarzu.
Modlimy się za Polskę, kościół, Izrael, miasta, kraje, cierpiących, prześladowanych, polityków...
Jeżeli Pan kładzie Ci coś specjalnego na sercu - przyjdź! Niech także inni wesprą cię w Twojej modlitwie.
Modlitwa indywidualna
Zapraszamy Cię także na modlitwę indywidualną - Ty i Bóg, przy śpiewanym Słowie Bożym!
Pomyśl tylko, ile możesz wziąć ze śpiewanego Słowa Bożego!
Zachęcamy Cię naszym osobistym śwaidectwem - to na prawdę pomaga, kiedy spotykasz się z Bogiem w Jego Świątyni przy śpiewanym Słowie Bożym i modlitwie innych!
Wspólnota
Jeżeli potrzebujesz wspólnoty - grupy ludzi, z którym możesz nawiązać relacje, pomodlić się razem, podzielić tym, co w Twoim życiu robi Bóg, to także tu znajdziesz coś dla siebie.

Przy naszym Domu Modlitwy działa także wspólnota, która spotyka się w każdy Czwartek - dołącz do grupy dzielenia aby wzrosnąć w wierze!
Zapraszamy - każdy czwartek na godzinę 19:00 do naszej sali na Kanoniej 11.
Wsparcie
Jeżeli jesteś z innego miasta albo nie możesz w żaden sposób dołączyć do nas, możesz nas także wesprzeć finansowo: jednorazowym datkiem lub comiesięczną darowizną!
Więcej informacji znajdziesz tutaj
Wrocław24Fundacja24/7PolishStreetFundacja24/7PolishStreetdomino.wroc.plGoogle