Hide details for [<span class=Header>Codzienna modlitwa</span>]Codzienna modlitwa
  Naszą misją jest przyspieszenie przyjścia Dnia Pańskiego (2 P 3:10) poprzez modlitwę dniem i nocą, toteż największą naszą uwagę skupiamy na codziennej modlitwie.
  Za nami jest już ponad 9.200 godzin modlitwy!
  Nasza modlitwa odbywa się codziennie - od poniedziałku do piątku, przez 4 godziny dziennie.
  Gdy jest ciepło, modlimy się w kościele św. Idziego (najstarszym kościele we Wrocławiu), a gdy jest trochę chłodniej, modlimy się w naszej sali przy Kanoniej 11.

  Nasza modlitwa składa się zasadniczo z trzech elementów: adoracji, wstawiennictwa i rozważania Słowa Bożego.
  Hide details for [<span class=Header>Góry modlitwy</span>]Góry modlitwy
  Raz w miesiącu, w soboty - od lutego 2008 roku - spotykamy się na tzw. Górach Modlitwy - całodziennych czuwaniach modlitewnych kończących się Eucharystią z modlitwą o uzdrowienie.
  Jak policzyliśmy, do tej pory odbyło się już ponad 100 takich czuwań!
  Na czuwania te zjeżdżają osoby z różnych miast Polski, co jest dla nas olbrzymią radością!
  Hide details for [<span class=Header>Obozy, konferencje, warsztaty</span>]Obozy, konferencje, warsztaty
  Począwszy od 2008 roku organizujemy także obozy wakacyjne, konferencje chrześcijańskie i liczne warsztaty.
  Do tej pory odbyło się już 9 takich obozów, w których udział wzięło ponad 2.000 osób!
  Przez te wszystkie lata zorganizowaliśmy blisko 130 konferencji, seminariów i warsztatów, w których w sumie udział wzięło ponad 5.100 osób!
  Hide details for [<span class=Header>Warsztaty uwielbienia w Poznaniu</span><br>]Warsztaty uwielbienia w Poznaniu
  W lutym odwiedziliśmy naszych przyjaciół z Domu Modlitwy Poznań 24/7, gdzie przez cały dzień prowadziliśmy dla nich warsztaty.
  Przedstawiliśmy model modlitwy, którym posługujemy w naszym Domu Modlitwy składający się z rozważania Bożego Słowa, adoracji Boga oraz wstawiennictwa.
  Nauczania przeplatane były praktycznymi ćwiczeniami, gdzie gospodarze i zainteresowani mogli, nauczyć się współpracy w zespole podczas wspólnego rozważania fragmentów Pisma Św. czy tworzenia refrenów.

  Oprócz dorosłych, także dzieci miały swoje zajęcia, na których również przedstawiliśmy zasady wspólnej, zespołowej modlitwy.
  Hide details for [<span class=Header>Rekolekcje w Murzasichlu</span><br>]Rekolekcje w Murzasichlu
  Na półmetku wakacji wspólnota Hallelu Jah zaprosiła nas na swoje rekolekcje wyjazdowe.
  Prowadziliśmy zajęcia z dorosłymi oraz z dziećmi. Przedstawiliśmy model modlitwy nazywany Modelem harfy i czaszy, który składa się z rozważania Bożego słowa, adoracji Boga oraz wstawiennictwa za sprawy globalne i społeczne.
  Zarówno dorośli jak i dzieci uczyli się śpiewać Boże słowo, tworzyć refreny i rozważać poszczególne fragmenty Pisma Świętego. Zajęcia składały się z części wykładowej oraz ćwiczeń, gdzie teoria została wprowadzana w praktykę.

  Prowadzone były także inne warsztaty – taniec z flagami. Uczestnicy mogli poznać genezę tańca z flagami oraz znaczenie poszczególnych kolorów i nauczyć się różnych ruchów flagą.
  Zajęcia zostały zwieńczone wspólnym układem tanecznym, w który wciągnięta została duża część uczestników rekolekcji.
  Hide details for [<span class=Header>24 godziny dla Pana w Katedrze</span><br>]24 godziny dla Pana w Katedrze
  Miesiąc Marzec rozpoczęliśmy 24 godzinną modlitwą w Katedrze Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim.
  Razem z Wrocławskimi wspólnotami: Agalliasis, Lew Judy, Dom Boży, Jan Chrzciciel, Benedictus, Solniczka, Hallelu Jah, Młodzież HH, Zacheusz modliliśmy się uwielbiając Boga.

  Zespoły uwielbienia zmieniały się co dwie godziny lub co godzinę, dzięki czemu nieustanna modlitwa płynęła przez całą dobę w Katedrze.
  Był to czas gdzie w jedności razem z braćmi z różnych wspólnot z Wrocławia mogliśmy wspólnie modlić się do naszego Boga.
  Hide details for [<span class=Header>Konferencja z Marianą Gol</span><br>]Konferencja z Marianą Gol
  Zaprosiliśmy naszą przyjaciółkę z Izraela - Mariannę, aby podzieliła się z nami swoimi spostrzeżeniami, w jakim miejscu jest dzisiaj naród wybrany.
  Miało to zachęcić nas do szukania odpowiedzi na pytanie dlaczego dzisiaj Bóg w szczególny sposób wzywa Kościół do modlitwy o Izrael?

  Marianna mówiła także o ukrytej przed Izraelem twarzy Boga i ofierze Jezusa, która zniosła wszelki podział i uczyniła Izrael i pogan jednym Ciałem, trzodą Pana, Jego Królestwem.
  Zachęcamy do przesłuchania świadectwa Marianny - jej spojrzenie z wewnątrz daje wiele do myślenia! Nauczania znajdziesz tutaj
  Hide details for [<span class=Header>Warsztaty dla dzieci ze wspólnoty Syjon</span><br>]Warsztaty dla dzieci ze wspólnoty Syjon
  W połowie lutego mieliśmy okazję, po raz kolejny prowadzić zajęcia dla dzieci ze wspólnoty Syjon z Chojnic.
  Przygotowaliśmy dla nich materiały w postaci komiksu. Poruszyliśmy z dziećmi tematykę Oblubienicy, która przygotowuję się na wesele.
  Dzieci miały okazję wysłuchać studium Pieśni nad Pieśniami, wspólnie w grupach wykonać ćwiczenia i zabawy tematyczne oraz poprowadzić uwielbienie i modlitwę o chorych.

  Były to dwa dni zajęć podczas, których dzieci zgłębiały temat miłości Bożej do człowieka.
  Hide details for [<span class=Header>40 dni modlitwy i postu za ofiary handlu ludźmi</span><br>]40 dni modlitwy i postu za ofiary handlu ludźmi
  Na początku minionego roku podjęliśmy szczególny post polegający na 40 dniach codziennego wstawiennictwa i wołania o uwolnienie osób, które padły ofiarą handlu ludźmi.
  Każdego dnia, przez 40 dni, przeznaczaliśmy specjalny czas na sesjach wstawienniczych, aby modlić się o zniewolone dzieci i dorosłych.
  W trakcie trwania postu, zorganizowaliśmy spotkanie z siostrą Anną Bałchan, która pracuje z młodymi, wykorzystywanymi dziewczętami.
  Dzieliła się swoimi doświadczeniami i świadectwem działania Boga w swojej służbie.

  Był to czas, w którym wyświetlony został także dokument „Nefarious: Nikczemny handlarz dusz” odsłaniający kulisy tego dramatycznego procederu.
  Hide details for [<span class=Header>Linia Modlitewna</span><br>]Linia Modlitewna
  W połowie roku ruszyła nowa służba – Linia Modlitewna!

  W każdą środę między godz. 21.00 a 22.00 pod nr 785 389 984, każdy kto potrzebuje indywidualnej modlitwy może zadzwonić i o nią poprosić. Intencje mogą być różne, jak modlitwa o uzdrowienie, o pojednanie, o nawrócenie bliskich.

  Każdy kto jest w potrzebie może w tym czasie skontaktować się z osobą dyżurującą pod telefonem, otrzymując wsparcie w postaci modlitwy.
  Hide details for [<span class=Header>Góra Modlitwy - zjazd Domów Modlitwy</span><br>]Góra Modlitwy - zjazd Domów Modlitwy
  W październiku mogliśmy razem z większością Domów Modlitwy z całego kraju trwać na wspólnym uwielbieniu przed Bożym Tronem.
  Na Górze św. Anny przez cały weekend trwała nieustanna modlitwa podtrzymywana przez zespoły z całej Polski.

  Był to szczególny czas, gdzie z braćmi z różnych części kraju mogliśmy wspólnie uwielbiać Boga a także obserwować jak głód nieustannej modlitwy wzrasta w sercach wielu naszych braci i sióstr.
  Hide details for [<span class=Header>Dzień słuchania Boga</span><br>]Dzień słuchania Boga
  Dokładnie 17 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, pod tematem "Dzień Słuchania Boga" miało miejsce cykliczne comiesięczne wydarzenie - Góra Modlitwy.
  Tym razem tematem przewodnim było wspólne słuchanie i medytowanie Słowa Bożego, szczególne zatrzymanie się i pochylenie nad Jego Słowem, które zawsze wykonuje to, co On zamierzył.

  Był to czas gdzie wspólnie wsłuchiwaliśmy się w Boży głos pochylając nad wybranymi fragmentami Pisma Świętego.
  Prawie na wszystkich sesjach można było skorzystać z posługi proroczej, która według Bożego słowa jest ku zachęcie, zbudowaniu i pocieszeniu.
  Skorzystało z niej ponad 40 osób. W posługę proroczą zaangażowani byli nasi bracia z różnych wspólnot: Hallelu Jah, Kanaan, Michael.
  Mogliśmy wspólnie i w jedności usłużyć naszym braciom i siostrą w Chrystusie.
  Hide details for [<span class=Header>Posługa prorocza</span><br>]Posługa prorocza
  Ważnym elementem naszej działalności jest posługa prorocza.
  Prorokujemy zgodnie z zaleceniem św. Pawła: ku zbudowaniu, zachęcie i pocieszeniu. (1 Kor 14:3)

  W ubiegłym roku z posługi proroczej w naszym Domu Modlitwy skorzystało w sumie kilkaset osób.
  Kolejne kilkadziesiąt skorzystało z tej posługi przy okazji różnego rodzaju wydarzeń wyjazdowych.
  Hide details for [<span class=Header>Czytelnia Wrocław 24/7</span><br>]Czytelnia Wrocław 24/7
  Po długim okresie prac programistycznych, testach i próbach w końcu jest: serws internetowy www.dommodlitwy.info.
  Znajdziesz tu wszystkie notatki, nagrania i inne materiały z naszych spotkań, konferencji, modlitw a także łącza do innych zasobów, które uważamy za interesujące i godne uwagi.

  Zapraszamy do korzystania!
  Hide details for [<span class=Header>Wieczór Sederowy</span><br>]Wieczór Sederowy
  Od kilku lat jesteśmy także współorganizatorami uroczystych kolacji sederowych we Wrocławiu.
  Razem z innymi wspólnotami i kościołami z miasta spotykamy się, aby świętować ten szczególny wieczór razem z Żydami Mesjańskimi, którzy tym wydarzeniu przewodniczą.

  W tym roku na sederze zebrało się kilkaset osób z różnych wspólnot i kościołów - wymiar jedności jest istotnym elementem tego wydarzenia.
  Hide details for [<span class=Header>Nauczania dla wspólnoty Agalliasis</span><br>]Nauczania dla wspólnoty Agalliasis
  Zostaliśmy również zaproszeni przez jedną z wrocławskich wspólnot - Agalliasis z nauczaniem na temat nieustannej modlitwy oraz wstawiennictwa.
  To jedna z najstarszych charyzmatycznych wspólnot we Wrocławiu!

  Hide details for [<span class=Header>Posługa dla bezdomnych</span><br>]Posługa dla bezdomnych
  W tym roku zaproszeni również zostaliśmy przez zaprzyjaźnionego księdza Ryszarda do posługi wśród bezdomnych w schronisku Brata Alberta we Wrocławiu.
  Nocuje tam na codzień nawet kilkaset mężczyzn, dla których mieliśmy przygotować rekolekcje Wielkotygodniowe.
  Nauczanie wygłosił ks. bp Andrzej Siemieniewski a naszym zadaniem była oprawa muzyczna i modlitewna całości a także pomoc w zorganizowaniu uroczystej kolacji.

  Wszyscy byliśmy bardzo poruszeni, kiedy księżą i niektórzy z nas umywali nogi uczestników - za wzorem samego Jezusa!
  Hide details for [<span class=Header>Obóz "Poświęceni Panu 2016"</span><br>]Obóz "Poświęceni Panu 2016"
  Jak co roku, na przełomie czerwca i lipca Fundacja 24/7 organizuje tygodniowy obóz w ośrodku wypoczynkowym Wiatraki w Marózku.
  W tym roku Wrocław 24/7 prowadził zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Przygotowane materiały obejmowały historię biblijnych bohaterów wiary.
  W trakcie zajęć dzieci mogły poznać życie m.in. Króla Dawida czy Królowej Estery przez słuchanie nauczań oraz wykonywanie ćwiczeń w podręcznikach, które otrzymały podczas zajęć.
  Był również czas na zajęcia plenerowe, gdzie uczestnicy mogli budować szałasy, poszukiwać odpowiedzi na zagadki podczas podchodów, czy też wspinać się po linach. Był to czas zrównoważonego rozwoju ducha, umysłu i ciała.

  Oprócz zajęć dla dzieci, prowadzona były również wykłady dla ludzi, którzy na co dzień pracują.
  Wykłady poruszały zagadnienie wypełnienia powołania w miejscu pracy, które staje się polem służby i ewangelizacji.
  Omawiano w jaki sposób możemy służyć Bogu oraz ludziom, stając się narzędziem działania Boga w miejscu w którym pracujemy.
  Hide details for [<span class=Header>Modlitwa w Seminarium </span><br>]Modlitwa w Seminarium
  W tym roku zostaliśmy również zaproszeni przez ks. Macieja Małygę - ojca duchownego Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego do poprowadzenia modlitwy za seminarzystów.
  Włączyliśmy się w ich codzienny cykl modlitwy i modliliśmy się o umocnienie powołań i utwierdzenie w wierze przyszłych księży.
  Hide details for [<span class=Header>Modlitwa w Harrnhut</span><br>]Modlitwa w Harrnhut
  Jako Dom Modlitwy zostaliśmy również zaproszeni do poprowadzenia sesji modlitewnej w Niemieckim Herrnhut - miejscu w którym przed 300 laty rozpoczęło się 100 lat nieustannej modlitwy.

  Raz w miesiącu organizowane są tam 100 godzinne czuwania modlitewne i właśnie na jednym z nich poprowadziliśmy 2 godzinną sesję adoracyjna-wstawienniczą.
  Razem z nami obecny był także zespół posługujący tańcem z flagami.
  Hide details for [<span class=Header>Światowe Dni Młodzieży</span><br>]Światowe Dni Młodzieży
  W to światowe wydarzenie włączyliśmy się zarówno poprzez modlitwę o powodzenie tego przedsięwzięcia, jak też poprzez konkretną posługę podczas trwania spotkań lokalnych.Wrocław24Fundacja24/7PolishStreetFundacja24/7PolishStreetdomino.wroc.plGoogle